| ۶۶۰۸۴۱۶۸ - ۶۶۰۸۴۱۶۹ - ۰۹۱۲۴۳۳۱۲۷۳

خانه » پرستاری از کودک » قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟

اوضاع و احوال و شرایط در قیمت پرستار کودک در منزل می تواند موثر باشد. قیمت پرستار کودک در منزل با توجه به  مکان زندگی شما  و شرایطی که شما برای پرستاری از کودک در نظر می گیرید و انتظاراتی که دارید، متفاوت خواهد بود.

سازمان بین المللی پرستاری از کودک ، قیمت پرستار کودک در منزل را ساعتی ۱۹ دلار برآورد کرده است که برای نوزادان و فرزندانی که تازه متولد شده اند، این هزینه بیشتر می باشد.

اگر شما از پرستار بخواهید در بعضی مواقع بیشتر از زمانی که در قرارداد قید شده است، از کودک شما پرستاری کنند، ساعت اضافه کاری آن ها بیشتر محاسبه می شود. شما باید بدانید پرستار چگونه می خواهد حقوق خود را دریافت کند و ساعتی ، هفتگی ، ماهانه کدام را ترجیح می دهد. هم چنین شما باید پاداش سالیانه برای پرستاری از کودک نیز در نظر بگیرید.

پرستاری در منزل | قیمت پرستار کودک در منزل | مراقبت در منزل | پرستاری از کودک | پرستاری از سالمند

قیمت پرستار کودک در منزل به شرایط دیگری نیز بستگی دارد.

پرستار کودک قرار است از چند فرزند شما پرستاری کند؟

مراقبت در منزل از کودک چه وظایف و مسئولیت هایی برای او مشخص می کند؟

پرستار چه مدت است که به کار پرستاری مشغول بوده است ؟

چقدر تجربه کار پرستاری از کودک داشته است؟

آیا دارای مدرک و گواهینامه معتبر پرستاری در منزل از کودک می باشد؟

و سوالاتی  از این قبیل می تواند در نرخ قیمت پرستار کودک در منزل موثر باشد.

چون پرستاری از کودک و کلا مشاغل خانگی مانند مراقبت در منزل ، پرستاری در منزل و پرستاری از سالمند و پرداخت مالیات امنیت اجتماعی به عهده والدین می باشد، بعضی از آن ها تلاش می کنند با دادن رشوه به پرستار کودک از دادن مالیات فرار کنند. دقت کنید که این کار خلاف قانون است و موجب لغو پروانه کاری پرستار کودک و جریمه های مالیاتی برای کارفرما می شود. البته اگر از طریق مراکز مراقبت در منزل و پرستاری در منزل اقدام کنید، پرداخت مالیات به عهده مرکز پرستاری از کودک می شود.

پرستاری از کودک یک شغل به حساب می آید و بعضی از والدین هزینه سلامت پرستار کودک را نیز محاسبه می کنند. در صورت انجام این کار ، قیمت پرستار کودک در منزل و حقوق وی ، کمتر می شود. در غیر اینصورت شما باید قیمت پرستار کودک در منزل را بالاتر ببرید تا مخارج درمانی و بیمه وی تامین شود. توصیه می شود از بیمه سلامت پرستار کودک استفاده کنید زیرا مقرون به صرفه است.

  

شرایط جسمی کودک و پرستاری از کودک

امروزه به علت گسترش شهر نشینی و صنعتی شدن جوامع باعث شده که گاه والدین هر دو مشغله های کاری بسیاری داشته باشند و نیاز به یک پرستار در منزل برای فرزند یا فرزندان دلبندشان را احساس کنند. پرستاری در منزل یا پرستاری از کودک باعث می شود والدین با خیالی راحت به کار و مشغله های روزانه بپردازند و همچنین در کارهای شخصی خود موفق تر باشند. والدین در اولین برخورد با چنین موسسه های با لیست قیمت ها مواجه می شوند که ممکن است در هر موسسه ای فرق کند اما شما باید حتما این را مدنظر قرار دهید که هدف شما از گرفتن پرستار فقط نگهداری از کودک تان است و این که کودک شما مشکل جسمانی خاصی ندارد زیرا یکی از مواردی که قیمت پرستاری در منزل را تعیین می کند، شرایط جسمی کودک در تعیین قیمت پرستار کودک در منزل است.

  

شرایط جسمی کودک در تعیین قیمت پرستار کودک در منزل چگونه است؟

البته به این نکته توجه شود همه کودکان باید تا دو الی سه سالگی استفاده از توالت را یاد بگیرند. برخی از کودکان که شرایط جسمی مناسبی ندارند ممکن است دیر برای این کار آماده بشوند. این اتفاق به علت ضعف در عضلات و قدرت یادگیری آنها است. گاها بعضی از آنها توانایی استفاده از توالت را ندارند. همچنین نظافت شخصی مانند حمام کردن و دیگر کارها ممکن است با مشکل رو به رو شود و این امر زحمت پرستار کودک را چند برابر کرده و همچنین باعث می شود خدمات اضافی به کودک ارائه دهد. لازم به ذکر است که این گونه کودکان نیازمند به مراقبت های ویژه می باشند. والدین باید قبل از استخدام پرستار کودک موسسه را در جریان ناتوانی جسمی فرزنداشان بگذارند تا خود موسسه پرستاری مطمئن و کارآزموده را برای این امر در نظر بگیرد. یکی از فواید یک پرستار با تجربه و یک درمانگر خوب و ماهر این است که میتواند در انجام کارهای بهداشتی و نظافت شخصی فرد در حمام کردن و توالت رفتن راهنمای خوبی باشد. چنین شخصی اطلاع دقیق از عوامل و چیزها و کارها یا مکان های هایی که ممکن است به فرزند شما آسیب بزند، دارد و باعث می شود بیش از پیش از فرزند شما در مقابل این مکان های خطرناک محافظت کند و فرزند شما را از آن مکان ها دور کند. پس به همین علت است که شرایط جسمی کودک در تعیین قیمت پرستار کودک تاثیر بگذارد و والدین محترم باید به این امر در گرفتن و انتخاب پرستار کودک دقت نمایند.

هم چنین بخوانید:

چه ترفندهایی برای مصاحبه با پرستار کودک باید به کار برد و چه سوالاتی پرسید؟

۱۵ روش برای خواباندن کودک – پرستاری از کودک

 

۹ پاسخ__ تا حالا.

 1. ad_em_tah گفت:

  با سلام
  قیمت های پرستاری از کودک فقط در تهران هست یا بقیه شهر ها هم میشه

 2. ad_em_tah گفت:

  پرستاری از فرزندان و کودک توسط شما واقعا خیلی خوبه

 3. shadi گفت:

  باسلام اینجانب به دنبال پرستار کودک در منزل بصورت شبانه روزی هستم.خودم ٢٣ ساله و خواهرم ٢٢ ساله و برادرم ٢٠ ساله هستن که همراه خودم از شهرستان میایم تهران درصورت توافق کاری.ادمهای پاک و سالمی هستیم و دارای اخلاق و ضامن معتبرهم داریم.هرکس خاست لطفا پی وی مراجعه کندdaysfin2017

 4. حیدری گفت:

  سلام,برای نگهداری کودک ۷ساله,پنج شبانه روز,چقدر دریافت میشه
  با احتساب به اینکه پسرم باید به مدرسه بره و غذ براش درست بشه,فقط پنج روز

 5. […] قیمت پرستار کودک در منزل چگونه محاسبه می شود؟ […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *